Поради для батьків та матеріал для вихователів

Природа – могутнє джерело пізнання , яке через спілкування розкриває людині свої таємниці й робить її більш чутливою до навколишнього світу.
Людина – частина природи, потяг до всього живого закладений у ній від самого народження, та чи не найяскравіше виявляється в дитячому віці. 
Дошкільний вік – найважливіший етап у становленні екологічного світогляду людини, передбачає створення передумов гуманної взаємодії з природним довкіллям.

Стосовно дошкільного віку – це засвоєння систем знань про живу та неживу природу, які відображають основну залежність у природі – залежність організмів

від умов існування. Розкриття дітям різнобічної цінності природи, як джерела матеріальних і духовних сил суспільства. У дошкільному віці – це засвоєння системи знань про значення рослин та тварин у природі та житті людини.

Найбільший сприятливий період для розв’язання завдань   екологічного виховання це дитинство. Маленька дитина пізнає світ із відкритою душею й сердцем. Яким буде її ставлення до цього світу, чи навчиться вона бути господарем, який любить і розуміє природу – залежить від її виховання в дитячому садку і сім’ї. Усе, чого діти навчилися в дитячому садку, які вміння і навички опанували – буде доброю основою для подальшого життя.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now